Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-05-13

TESTER – REGULAR

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Łódź
Opublikowano 3 tygodnie temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Testera regulara

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania min. 2 lata
  • podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • dobra znajomość narzędzi i metod testowania
  • praktyczna znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność analizy danych źródłowych

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych na podstawie zgłoszonych wymagań
  • testowanie funkcjonalności aplikacji Web i desktop oraz systemu centralnego banku
  • wykonywanie i tworzenie skryptów testowych w narzędziach automatyzujących testy funkcjonalne i integracyjne
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • utrzymywanie i raportowanie statystyk błędów w projektach
  • bliska współpraca z zespołem projektowym i stroną biznesową

Mile widziane:

  • umiejętność precyzyjnej komunikacji zarówno bezpośredniej jak i przy użyciu kanałów elektronicznych (mail, czat, video)
  • zdolność do samodzielnego zgłaszania optymalizacji w testowanych aplikacjach
  • praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, Gherkin)
  • praktyczna znajomość narzędzia TestLink lub narzędzia o zbliżonej funkcjonalności
  • znajomość środowiska Jira i Confluence
  • znajomość Bitbucket, Jenkins, TeamCity
  • znajomość czytania / analizy logów

Środowisko pracy:

  • zespół odpowiedzialnym za Rachunki i Oszczędności klientów banku
  • zespół cross-kompetencyjny
  • praca w Scrum

Proponujemy:

  • pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników
  • okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą
  • różnorodność narzędzi dla zapewnienia rozwoju i braku monotonii
  • dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość. szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju
  • cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Łodzi).
Wymiar godzin: Pełny etat.

Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.

Podziel się