Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-12-02

ADMINISTRATOR KUBERNETES

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla Klienta z obszaru bankowego poszukujemy Administratora Kubernetes

Kluczowe zadania do realizacji na stanowisku:

  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną powiązaną z klastrem Kuberetes,
  • stałe wsparcie i współpraca z analitykami i użytkownikami narzędzi opartych o klaster Kubernetes,
  • zapewnienie wsparcia przy projektach rozwoju narzędzi opartych o klaster Kubernetes,
  • monitoring oraz zapewnienie wsparcia systemów opartych o klaster Kubernetes,
  • umiejętność tworzenia skryptów do automatyzacji (Ansible),
  • administracja systemem Linux.

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 2-letnie praktyczne doświadczenie z zakresu zarządzania infrastrukturą informatyczną.

Wiedza i doświadczenie w obszarze Linux w zakresie:

  • zarządzanie i troubelshooting sieci,
  • integracja z AD,
  • monitorowanie,
  • debugging procesów.

Doświadczenie w technologiach konteneryzacji i orkiestracji (Kubernetes) w zakresie:

  • deployment infrastruktury pod Kubernetes,
  • integracja z service mesh np. istio,
  • deployment różnego typów aplikacji: stanowe, bezstanowe,
  • znajomość rozwiązań opartych o webhooki,
  • konfiguracja sieci w k8s,
  • konfiguracja storage,
  • nice to have Kubeflow.

Ogólne zagadnienia zarządzania infrastrukturą:

  • integracja uwierzytelniania,
  • szyfrowanie danych: at rest, in transit,
  • optymalizacja procesów, zarządzanie wydajnością,
  • praktyczna wiedza w zakresie automatyzacji CI/CD.

Rekrutacja jest jednoetapowa, a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przekazania cv.
Praca jest w dużym stopniu zdalna, spotkasz się z zespołem 1 x na 2 tygodnie, w bardzo nowoczesnej siedzibie na Warszawskiej Woli.
Możliwy jest kontrakt B2B lub UoP

Podziel się