Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-01-11

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ APLIKACJI

Aktualne
Full time, Łódź
Opublikowano 3 tygodnie temu

Szukamy super człowieka do zespołu SCRUMowego, a konkretniej Architekt rozwiązań aplikacji

Szukamy osoby, która:

  • Posiada ponadprzeciętne umiejętności analityczne
  •  Potrafi posługiwać się dowolnym repozytorium architektonicznym / narzędziem do modelowania wyposażonym w repozytorium
  • Ma wiedzę na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT: ITIL, COBIT
  • Potrafi posługiwać się ramami architektonicznymi TOGAF (lub analogiczne ramy); mile widziany certyfikat
  • Potrafi efektywnie komunikować złożone zagadnienia osobom na różnych szczeblach organizacji, włącznie z CxO i zarówno w IT jak i w Biznesie
  •  Posiada praktyczne umiejętności modelowania przede wszystkim w ArchiMate; potrafi czytać UML i BPMN
  •  Zna język angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
  •  Jest samodzielna w szukaniu rozwiązań
  •  Lubi się uczyć i chętnie dzieli się swoją wiedzą
  • Ma doświadczenie w inicjatywach dotyczących formułowania strategii IT/biznesowej
  • Posiada min. trzy lata doświadczenia w zakresie architektury korporacyjnej / architektury korporacyjnej IT
  • Posiada min. pięć lat doświadczenia w zakresie analizy biznesowej, architektury rozwiązań; doświadczenie z branży finansowej lub telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

  • Uczestnictwo w opracowywaniu wizji architektonicznej oraz definiowaniu pryncypiów architektonicznych
  • Facylitacja opracowywania strategii IT, monitorowanie realizacji strategii IT
  • Projektowanie architektury przyszłego działania organizacji i roadmapy dojścia
  • Udział w budowie strategii biznesowej Grupy
  •  Nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego w podległych obszarach
  •  A w tym nadzorowanie realizacji projektów i programów pod kątem ich zgodności z obowiązującą architekturą
  •  Analiza krajobrazu rozwiązań IT – ich jakości technicznej, efektywności kosztowej oraz wartości biznesowej i strategicznej
  •  Rozwój procesów zarządzania architekturą korporacyjną w organizacji oraz zapewnianie ich stosowania
  •  Propagowanie wiedzy o architekturze korporacyjnej i promowanie stosowania koncepcji architektury korporacyjnej wewnątrz organizacji; dzielenie się wiedzą
  • Realizowanie zadań w ramach wewnętrznego systemu kontroli wewnętrznej

Klient:

  • Ogromne IT (około 1500 osób),
  • Współpraca na lata – jeśli stawiasz na rozwój to to jest idealne miejsce,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Panuje atmosfera na tyle luźna na ile to możliwe, bez niepotrzebnej presji, brak terminów “na wczoraj”, duży szacunek do work- life balance.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – na dwa tygodnie pracy spotkasz się jeden raz w biurze z Zespołem (siedziba w Łodzi, w bardzo dogodnej lokalizacji)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Podziel się