Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-21

SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA IT

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Poznań
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla Klienta z branży FMCG poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa IT

Zadania:

  • Monitorowanie i audytowanie procesów i aplikacji, w celu identyfikacji oraz minimalizacji zagrożeń bezpieczeństwa,
  • Reagowanie na incydenty bezpieczeństwa, nadzór nad łagodzeniem skutków oraz analiza i usuwanie ich przyczyn,
  • Zarządzanie i rozwój systemów monitorujących infrastrukturę IT,
  • Nadzór i koordynacja okresowych przeglądów bezpieczeństwa systemów, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
  • Budowanie rekomendacji i standardów w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • Wsparcie w tworzeniu narzędzi, procedur i regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji.

Dołącz do nas jeśli:

  • Interesujesz się bezpieczeństwem i chcesz się w tym obszarze rozwijać,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – informatyka),
  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT lub na pokrewnym stanowisku,
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu monitorowania systemów klasy SIEM, SOAR,
  • Masz podstawową wiedzę z administracji systemami IT, Microsoft, Linux, Microsoft Azure,
  • Jesteś otwarty do nauki nowych systemów bezpieczeństwa IT oraz poszerzenia wiedzy z zakresu procesów monitorowania analizy incydentów,
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafiącą samodzielnie rozwiązywać problemy,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji systemów).

Mile widziana znajomość:

  • Microsoft Sentinel,
  • Terraform,
  • Tenable.sc,
  • Azure SQL,
  • Bash.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Kartę sportową.

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub UoP
Pełna dyspozycyjność: Praca hybrydowa
Wymiar godzin: Full time, jednoetapowa rekrutacja online

Podziel się