Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-06-23

EKSPERT DS. MONITORINGU APLIKACJI

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Eksperta ds. monitoringu aplikacji.

Główne zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań służących do monitorowania aplikacji m. in. na platformie Dynatrace
  • Opracowywanie metryk, dashboardów i analiz dotyczących aplikacji oraz rekomendacja działań naprawczych i usprawniających
  • Monitorowanie wydajności i stabilności aplikacji oraz opracowywanie strategii optymalizacji
  • Współpracowanie z dostawcą oprogramowania oraz z zespołami deweloperskimi w celu implementacji usprawnień oraz zapewnienia optymalnej wydajności aplikacji i narzędzi BPMS
  • Automatyzacja monitoringu w procesie CI/CD we współpracy z zespołami administracyjnymi.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień architektury aplikacji i systemów IT;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu aplikacji takimi jak: Dynatrace, Splunk, Zabbix, DBPLUS, Prometheus,
  • Znajomość baz danych w szczególności doświadczenie z Microsoft Sql Server
  • Duża samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy w obszarze technologii;
  • Zaangażowanie w pracę zespołową oraz odpowiedzialność za wspólne osiąganie celów;

Mile widziane:

  • Znajomość technologii C# / .NET / .NET Core
  • Znajomość zagadnień z obszaru konteneryzacji

Oferujemy:

  • pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników
  • okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą
  • różnorodność narzędzi dla zapewnienia rozwoju i braku monotonii
  • dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju
  • cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Warszawie).
Wymiar godzin: Pełny etat.

Podziel się