Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-01-10

.NET DEVELOPER FULLSTACK

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Opublikowano 3 tygodnie temu

Szukamy super człowieka do zespołu SCRUMowego, a konkretniej .NET Developera

Zadania:
Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu WWW, integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD
Pisanie testów automatcznych
Dokumentowanie prac programistycznych
Wymagania podstawowe:
minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET (w tym w wersji .NET Core)
Znajomość następujących elementów inżynierii oprogramowania:
Znajomość programowania warstwy frontend w stopniu zaawansowanym,
Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów,
Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika,
Znajomość metodyk projektowania systemów
Zaawansowana znajomość technologii webowych (HTML5, CSS, JavaScript, Node.js, SASS, REST API)
Umiejętność tworzenia stron kompatybilnych z różnymi przeglądarkami (cross-browser)
Znajomość technik RWD (np. bootstrap, material design)
Znajomość TypeScript, Angular / React
Komercyjne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min 3 lata
Doświadczenie w pracy metodyką Agile

Mile widziane:
Potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji.
Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications.
Znajomość .NET (C#), WCF, SQL
Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, powershell
Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Proponujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę,
  • Możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Staramy się pracować w duchu Agile, co rozumiemy jako: ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego podczas rozwoju wytwarzanych produktów,
  • Wspieramy kulturę kreatywności – programiści czynnie uczestniczą w kreowaniu rozwiązań, mają realny wpływ na to co będzie implementowane.

Klient:

  • Ogromne IT (około 1500 osób),
  • Współpraca na lata – jeśli stawiasz na rozwój to to jest idealne miejsce,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Panuje atmosfera na tyle luźna na ile to możliwe, bez niepotrzebnej presji, brak terminów “na wczoraj”, duży szacunek do life work banance.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – na dwa tygodnie pracy spotkasz się jeden raz w biurze z Zespołem (siedziba w Warszawie w bardzo dogodnej lokalizacji)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Podziel się