Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-01-10

PROGRAMISTA .NET DEVELOPER

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 4 tygodnie temu

Szukamy super człowieka do zespołu SCRUMowego, a konkretniej  Programista .NET Developera

Codziennie 1,4 mln klientów korzysta z naszej bankowości elektronicznej. Uczestniczymy w rozwoju ekosystemu Bankowości Codziennej w kanałach cyfrowych (serwis transakcyjny, aplikacja mobilna). Tworzymy spójne doświadczenie użytkownika na warstwie architektury, nawigacji oraz usług, które dostarczają kolejnych powodów do korzystania z naszych rozwiązań. Wiemy, że nasi klienci mobilni logują się do naszej aplikacji częściej niż raz dziennie. Blisko 80% wszystkich załatwianych spraw, nasi klienci zaczynają w kanałach cyfrowych. Gdy pracujemy nad UX, koncentrujemy się na cyfrowych elementach, które są dalekie od stereotypowego, nudnego świata finansów. Chcesz wiedzieć w jaki sposób? Dołącz do nas!

 Zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za rozwój webowej aplikacji CRM (Customer Relationship Manager). Jest to nowoczesny system do zarządzania relacjami z klientem, którego głównym zadaniem jest pomaganie pracownikom w kompleksowej obsłudze klienta oraz maksymalizowanie skuteczności akcji sprzedażowych. Na co dzień jest wykorzystywany przez  pracowników placówek i Contact Center (blisko 3 tysiące osób) do realizacji dyspozycji klientów. Nasi pracownicy obsługują klientów przez całą dobę, dlatego wspieramy pływające instalacje – dzięki temu nie mamy potrzeby posiadania dedykowanych okien serwisowych.
  • Zależy nam na naszym produkcie, rozwijamy go end2end. W naszym zespole rozmawiamy o nowych pomysłach na przyrosty biznesowe. Planując sprint dbamy o to, żeby oprócz zadań biznesowych znalazła się przestrzeń na modernizację / refactoring systemu.
  • Biorąc zadanie będziesz odpowiedzialna / odpowiedzialny za implementację, testy automatyczne, przygotowanie skryptów wdrożeniowych i konsultacje z interesariuszami. Na koniec zaprezentujesz swoje rozwiązanie na podsumowaniu sprintu.
  • Dbamy o to, żeby nasze wdrożenia były wysokiej jakości. Dlatego będziesz miała / miał okazję zając się zadaniami z obszaru doskonalenia procesu CI/CD (team city, octopus deploy, sonarqube, splunk) i będziesz mieć wpływ na kształt architektury systemu.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane studia informatyczne)
  • Znajomość składni T-SQL i metod optymalizacji zapytań.
  • Doświadczenie w budowaniu wydajnych i skalowalnych aplikacji
  • .net ,  (C#)
  • WebAPI
  • Angular
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

 Mile widziane:

  • noSQL
  • ElasticSearch
  • mongoDB
  • docker
  • k8s
  • teamcity
  • octopus deploy
  • kafka
  • IBM WebSphere MQ
  • C# 10
  • .Net 6
  • Redis

 Organizacja prac w zespole:

  • Pracujemy w SCRUM
  • 5 osób fullstack (.net + angular) + BIZ (Product Owner + Area Product Owner + osoby analityczne)
  • Każdy członek zespołu przypisuje sobie zadania na/po planowaniu
  • Na review sprintu prezentujemy swoje zadania interesariuszom

Dlaczego warto dołączyć zespołu:

  • Mamy dużo fajnych technologii i narzędzia (SQL i noSQL, WebAPI, Docker, ElasticSearch, Angular, Kafka, TeamCity, Octopus Deploy, SonarQube, Resharper)
  • Mamy kilka niefajnych technologii, które staramy się sukcesywnie redukować
  • Mamy świetny zespół, który ma silną postawę właścicielską
  • Dbamy o produkt, dlatego piszemy dużo testów automatycznych i pilnujemy, by nasz proces CI/CD był wysokiej jakości
  • Wzajemnie się wspieramy i pomagamy w realizacji zadań
  • Rozwijamy się – bierzemy udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wspieramy nowych członków zespołu – wdrożymy Cię nie tylko w aspekty techniczne, ale także biznesowe
  • Pracujemy nad rozwojem produktu a nie projektowo
  • Zatrudniając myślimy o długoterminowej współpracy

Klient:

  • Ogromne IT (około 1500 osób),
  • Współpraca na lata – jeśli stawiasz na rozwój to to jest idealne miejsce,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Panuje atmosfera na tyle luźna na ile to możliwe, bez niepotrzebnej presji, brak terminów “na wczoraj”, duży szacunek do work-life balance.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – na dwa tygodnie pracy spotkasz się jeden raz w biurze z Zespołem (siedziba w Warszawie , w bardzo dogodnej lokalizacji)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Podziel się