Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-02-22

ADMINISTRATOR UTRZYMANIA HURTOWNI DANYCH

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Administratora utrzymania Hurtowni Danych.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój procesów zasilania i raportowania Hurtowni Danych,
  • Nadzór nad procesami kontroli jakości danych wykonywanymi w ramach procesów zasilania i przetwarzania w Hurtowni Danych,
  • Realizacja wdrożeń w obszarze Hurtowni Danych,
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom w procesie identyfikacji sytuacji nadzwyczajnych i komunikacji zgodnie z przyjętymi przez firmy trzecie sposobami zgłaszania takich sytuacji do wsparcia zewnętrznego w celu rozwiązania problemów,
  • Budowa narzędzi wspomagających pracę developerów Hurtowni Danych – m.in. wspólne re-używalne komponenty (SAS/SAS Viya/Oracle/inne technologie),
  • Udział w pracach optymalizujących przetwarzania Hurtowni Danych, poprzez budowę wspierających komponentów, a także punktowe analizy i optymalizacje przetwarzań,
  • Wsparcie projektów strategicznych w aspektach technologicznych.

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość język programowania Shell (BASH/SH),
  • Praktyczna znajomość język SQL,
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DI Studio, Enterprise Guide, Visual Analytics, SAS Viya),
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach Oracle (mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata i PL/SQL),
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów,
  • Znajomość zagadnień i technologii CI/CD (Bitbucket / Bamboo /  Liquibase / JIRA).

Proponujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu UoP,
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • Platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów,
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów,
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów,
  • Praca hybrydowa – biuro w Warszawie w dogodnej lokalizacji.

Cechy oferty pracy

StanowiskoJOBS

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Podziel się