Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-09-23

ARCHITEKT HURTOWNI DANYCH/BI

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 4 miesiące temu

Dla Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Architekta Hurtowni Danych/BI

Zadania:

  • Projektowanie architektury nowoczesnych systemów analitycznych i hurtowni danych w oparciu o najnowsze technologie,
  • Tworzenie krótko-, średnio- i długoterminowych planów rozwoju hurtowni i systemów analitycznych,
  • Wewnętrzny konsulting technologiczny przy inicjatywach rozwojowych i projektach,
  • Ewaluacja nowych technologii.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i/lub budowaniu systemów HD/BI/BD/ML,
  • Znajomość architektury jednej z platformy SAS/Oracle/BigData/ML,
  • Umiejętność programowania w jednym z języków: SAS 4GL, SQL, Python.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w modelu hybrydowym, w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • Inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,
  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.

Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub UoP
Pełna dyspozycyjność: Praca hybrydowa – biuro w Warszawie
Sprawny proces rekrutacji online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się