Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-09-21

IPC DEVELOPER

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 5 miesięcy temu

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy IPC Developera

Główne zadania:

  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych,
  • projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL,
  • udział we wdrożeniu narzędzia Informatica,
  • projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych,
  • projektowanie, implementacja i rozwój środowisk raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI,
  • kontrola jakości prac wykonanych przez innych,
  • testowanie rozwiązań informatycznych,
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej,
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania,
  • przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji.

Oczekiwania:

  • znajomość technologii / środowisk / narzędzi:
    • dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL,
    • dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
    • bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL,
    • znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania.

Doświadczenie:

  • minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center,
  • minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
  • praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych.

Umiejętności językowe:

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej.

Mile widziane:

  • wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data,
  • znajomość zagadnień Business Intelligence (BI),
  • umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban),
  • znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence.

Umiejętności interpersonalne:

  • umiejętność i chęć pracy w zespole,
  • zaangażowanie, komunikatywność, otwartość,
  • analityczne myślenie.

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub UoP
Pełna dyspozycyjność: praca całkowicie zdalna
Wymiar godzin: Full time

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się