Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-08-10

KEY ACCOUNT MANAGER

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu spółki body leasingowej poszukujemy Key Account Managera / ki.
Zależy nam na kreatywnych, otwartych osobach, które dzięki swoim aktywnościom wesprą nas w procesie pozyskiwania nowych klientów dla spółki.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z potencjalnymi klientami,
  • aranżacja spotkań biznesowych,
  • analiza potrzeb,
  • przygotowanie propozycji / ofert handlowych,
  • współpraca z działem rekrutacji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • udział w spotkaniach i procesach negocjacyjnych,
  • wsparcie w procesach sprzedażowych i nadzór komunikacji z nowym klientem.

Nasze wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacji,
  • otwartość i łatwość nawiązywania relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • determinacja w osiąganiu celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży HR / bodyleasing lub outsourcing IT.

Oferujemy:

  • umowę B2B z wynagrodzeniem podstawowym w przedziale 5000-8000 złotych netto (w zależności od posiadanego doświadczenia),
  • pracę w elastycznym, przyjaznym środowisku,
  • do wynagrodzenia podstawowego przewidziane są premie, oparte na atrakcyjnym systemie prowizyjnym,
  • atrakcyjny plan premiowy, umożliwiający znaczne zwiększenie wynagrodzenia,
  • auto służbowe wraz z kartą paliwową.

Podziel się