Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-23

ML/AI SPECIALIST

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy Kandydata na stanowisko ML/AI Specialist

Zadania:

  • Budowa inteligentnych rozwiązań służących automatyzacji i optymalizacji procesów obsługowych,
  • Opracowywanie i realizacja złożonych analiz statystycznych, ekonometrycznych i uczenia maszynowego w zakresie efektywności procesowej,
  • Projektowanie i implementacja nowych Data Martów oraz procesów raportowych na platformie Hurtowni Danych/Business Inteligence,
  • Analiza potrzeb biznesowych, projektowanie i testowanie rozwiązań biznesowych,
  • Rozwój i utrzymanie procesów HD, np. budowanie Data Mart’s m.in. pod procesy modelowania/scoring.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAS (SAS 4GL z narzędziami: DI, EG) oraz w środowisku SAS VDMML,
  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu 4GL, SQL, Python (mile widziany także PL/SQL),
  • Myślisz analitycznie, umiesz identyfikować problemy i proponować skuteczne rozwiązania.

Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub UoP
Pełna dyspozycyjność: Praca hybrydowa – biuro w Warszawie
Sprawny proces rekrutacji online

Podziel się