Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-04

PROGRAMISTA .NET

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Kandydata na stanowisko Programista .NET

Zadania:

  • projektowanie i tworzenie aplikacji webowych,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji,
  • projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • praca zespołowa w środowisku zwinnym (Agile, Scrum).

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość .NET (C#, WebApi),
  • dobra znajomości Angular (wersja 4 lub nowsza),
  • znajomość JavaScript, HTML5, CSS,
  • znajomość MS SQL Server,
  • co najmniej podstawowa znajomość ORM (Entity Framework),
  • umiejętność pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (np. GIT, TFS),
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • duża chęć rozwoju, łatwości w przyswajaniu wiedzy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność przekazywania wiedzy.

Kluczowe technologie:

  • C# .NET,
  • MS SQL,
  • WCF (Windows Communication Foundation),
  • Web Forms,
  • WWF (Windows Workflow Foundation),
  • MVC,
  • .NET Entity Framework,
  • LINQ.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie zdalnej
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się