Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-09-23

SAS/SQL/PYTHON DEVELOPER

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 4 miesiące temu

Dla Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy SAS/SQL/Python Developera

Zadania:

  • Przygotowanie zaawansowanych analiz danych i narzędzi statystycznych,
  • Uczestnictwo w wypracowaniu narzędzi wspierających automatyzację operacjonalizacji zaawansowanej analityki (MLOps),
  • Budowa modeli analitycznych działających w trybie realtime, połączonych z aplikacjami mobilnymi, call center, stornami internetowymi,
  • Praca w organizacji, która posiada bogaty portfel klientów oraz branży zbierającej szerokie spectrum informacji o kliencie,
  • Rozwój i utrzymanie procesów HD, w tym budowanie dedykowanych zmiennych analitycznych oraz Data Mart’ów niezbędnych do modelowania zachowań klientów,
  • Uczestnictwo w innowacyjnym projekcie związane z szacowaniem wartości szkód,
  • Praca z nowinkami technologicznymi SAS VDMML, Docker, Kubernates, Bitbucket, Bamboo, Kedro, Kafka,
  • Projektowanie i implementacja nowych Data Martów oraz procesów raportowych na platformie Hurtowni Danych/Business Inteligence,
  • Analiza potrzeb biznesowych, projektowanie i testowanie rozwiązań biznesowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAS (SAS 4GL z narzędziami: DI, EG) oraz w środowisku SAS VDMML,
  • Min. 5 lata doświadczenia w programowaniu 4GL, SQL, Python (mile widziany także PL/SQL),
  • Myślisz analitycznie, umiesz identyfikować problemy i proponować skuteczne rozwiązania.

Długofalowa współpraca w oparciu o B2B lub UoP
Pełna dyspozycyjność: Praca hybrydowa – biuro w Warszawie
Sprawny proces rekrutacji online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się