Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-02-22

PROGRAMISTA GLOBUS

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty Globus, który zadba o weryfikację jakości wytwarzanych aplikacji webowych.
W codziennych zadaniach będziesz współpracować z całym zespołem, będziesz brać udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania oprogramowania dla klientów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatni rok studiów,
  • Znajomość technologii: C#/.Net Framework,
  • Chęć pogłębiania wiedzy zarówno z zakresu IT jak i bankowości,
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole zwinnym,
  • Chęć nauki języka JBASIC i bazy danych JBASE.

Mile widziane:

  • Dobra znajomość C++ lub C#/.NET Framework,
  • Znajomość nierelacyjnych lub wielowartościowych baz danych np. JBASE,
  • Znajomość produktów bankowych oraz systemu Temenos Globus/T24 będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość technologii i narzędzi: TeamCity, Atlassian (Jira, Confluence), Ansible, Splunk, SonarQube,
  • Znajomość systemów operacyjnych LINUX oraz WINDOWS, skryptów bash.

Główne zadania:

  • Wytwarzanie oprogramowania w języku jBASIC / C#,
  • Tworzenie nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności,
  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych,
  • Dbałość o jakość kodu.

Nauczymy: – Profesjonalnego wytwarzania oprogramowania – Języka jBASIC i pracy z jBASE – Podstaw C#, a może i więcej

Proponujemy:

  • Pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance,
  • Staramy się pracować w duchu Agile, co rozumiemy jako: ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego podczas rozwoju wytwarzanych produktów,
  • Wspieramy kulturę kreatywności – programiści czynnie uczestniczą w kreowaniu rozwiązań, mają realny wpływ na to co będzie implementowane.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba na Warszawskiej Woli).
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.

Cechy oferty pracy

StanowiskoJOBS

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Podziel się