Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-01-11

Programista .NET

Aktualne
Full time, Warszawa
Opublikowano 3 tygodnie temu

Szukamy super człowieka do zespołu SCRUMowego, a konkretniej Programista .NET

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle,
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu; w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych,
  •  Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania, – tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu,
  • współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych,
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych,
  •  Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: .NET (w tym w wersji 4.5),, C#, Angular, Ansible, Linux, bash, Windows, ps1, Docker Containers, OOP, testy automatyczne, SOLID, SQL, ORM: EF, NHibernate, procesy CI/CD, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET,
  • Znajomość .NET, C#, Angular, Ansible, Linux, bash, Windows, ps1, Docker Containers, OOP, testy automatyczne, SOLID, SQL, ORM: EF, NHibernate, procesy CI/CD
  •  Znajomość Javascript, jQuery, jQuery UI, HTML (w tym w wersji 5.0)/CSS (w tym w wersji 3.0),
  •  Znajomość środowiska Visual Studio Ultimate 2013, – znajomość testowania modułowego oraz procesu automatyzacji testów,
  •  Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  •  Znajomości wzorców projektowych oraz zasad OOP,
  •  Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych,
  • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych.
    W szczególności umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi,
  •  Umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym
  •  Wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji,
  •  Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną.

Mile widziane:

  •  Architektura HAA, orkiestrator K8S, F#, C++,
  •  Znajomość podstaw UX design,
  •  Znajomość F#, ewentualnie innych języków funkcyjnych,
  •  Znajomość metodologii AGILE, XP,
  •  Znajomość języka PL/SQL oraz bazy danych Oracle.
  •  Praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE, np. Sparx Systems Enterprise Architect oraz języka UML
  •  Doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej
  •  Znajomość ITIL.

Klient:

  • Ogromne IT (około 1500 osób),
  • Współpraca na lata – jeśli stawiasz na rozwój to to jest idealne miejsce,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Panuje atmosfera na tyle luźna na ile to możliwe, bez niepotrzebnej presji, brak terminów “na wczoraj”, duży szacunek do work- life balance.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – na dwa tygodnie pracy spotkasz się jeden raz w biurze z Zespołem (siedziba w Warszawie, w bardzo dogodnej lokalizacji)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Podziel się