Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-03

PROGRAMISTA .NET BACKEND

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Łódź, Zdalnie
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Kandydata na stanowisko Programista .NET Backend

Zadania:

  • implementacja rozwiązań warstw backend,
  • tworzenie testów automatycznych, jednostkowych,
  • prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych,
  • utrzymanie systemów informatycznych zapewniającymi komunikację z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • współpracę z innymi zespołami i jednostkami banku,
  • zadania w nowych technologiach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Core/net 6.0, WCF, SQL, Entity Framework, Web Api,
  • znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, MSBuild, Docker, Kubernetes,
  • doświadczenie w testowaniu modułowym, automatyzacji testów,
  • znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika oraz metodyk projektowania systemów,
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD,
  • doświadczenie w pracy w metodykach Agile,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość programowania warstwy frontend,
  • znajomość technik RWD (np. bootstrap, material design) oraz TypeScript / React,
  • znajomość narzędzi:, TeamCity, Powershell, DevOps, SonarQube,
  • znajomość rozwiązań chmurowych.

Co oferujemy:

  • dostęp do wielu platform szkoleniowych (ESI, Linkedin, Plurasight) również z certyfikatami,
  • praca w zwinnym zespole w trybie hybrydowym,
  • stabilne środowisko zatrudnienia i liczne benefity socjalne.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie spotkasz się w biurze z Zespołem (Łódź)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się