Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-07

PROGRAMISTA PL/SQL

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Kandydata na stanowisko Programista PL/SQL

Zadania:

  • rozwój aplikacji współpracujących z Systemem Centralnym oraz Centralną Hurtownią Danych,
  • projektowanie mechanizmów wspierających system centralny Banku,
  • pisanie zapytań i skryptów SQL,
  • wdrażanie rozwiązań bazodanowych, tworzenie przepływów danych,
  • optymalizacja kodu SQL,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej rozwijanych systemów,
  • praca w zespole projektowym w metodyce Scrum.

Oczekiwania:

  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy z bazami Oracle (wersja 12 lub nowsza),
  • dobra znajomości języków programowania (SQL, PL/SQL),
  • znajomości narzędzi do kontroli wersji (np. Git).

Mile widziane:

  • znajomość standardowych narzędzi unixowych,
  • znajomość podstaw administracji bazami danych,
  • znajomość narzędzi wspierających continuous integration i continuous delivery.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie zdalnej, możliwe bardzo sporadyczne wizyty w biurze (Warszawa, Katowice)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się