Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-10-11

Asystent / Asystentka ds. sprzedaży

Aktualne
Warszawa
Opublikowano 4 miesiące temu

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu spółki body leasingowej poszukujemy Specjalistę/kę ds. sprzedaży. Obecnie posiadamy kilku kluczowych klientów oraz prężnie działający zespół rekruterski. Zależy nam na kreatywnych, otwartych osobach, które dzięki swoim aktywnościom pozyskają nowych klientów dla spółki.

Zakres obowiązków:
– kontakt z potencjalnymi klientami,
– analiza potrzeb,
– przygotowanie propozycji / ofert handlowych,
– współpraca z działem rekrutacji,
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
– udział w spotkaniach, procesach negocjacyjnych,
– wsparcie w procesach sprzedażowych i nadzór komunikacji z nowym klientem.

Nasze wymagania:

– doskonałe umiejętności komunikacji,
– otwartość i łatwość nawiązywania relacji,
– umiejętność pracy w zespole,
– determinacja w osiąganiu celów,
– wysoka kultura osobista,
– chęć i motywacja do podejmowania własnych inicjatyw,
– umiejętność sprawnej organizacji pracy.

Mile widziane:
– wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
– chęć rozwoju w branży rekrutacyjnej,
– gotowość do nauki i usamodzielnienia.

Oferujemy:
– niezbędne narzędzia pracy,
– podstawowe wynagrodzenie + motywujący plan premiowy,
– szkolenia & wsparcie na każdym etapie procesu pozyskiwania klientów.

Forma współpracy:
– praca w pełnym wymiarze (średnio 9-16),
– możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożeniowym,
– umowa zlecenie lub umowa B2B.

Podziel się