Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2022-11-04

TESTER OPROGRAMOWANIA (Ref. 2)

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Kandydata na stanowisko Tester oprogramowania

Zadania:

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji,
  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań,
  • przeprowadzanie testów manualnych,
  • dokumentacja wykonanych testów,
  • analizowanie wykonywanych testów i zgłaszanie usterek.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle) oraz HTML i CSS,
  • znajomość narzędzi typu RedMine, Jira, TestLink,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych,
  • dokładność i samodyscyplina,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • co najmniej podstawowa znajomość produktów bankowych,
  • doświadczenie w obszarze bankowości będzie dodatkowym atutem.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie zdalnej
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Podziel się