Oferty pracy

2024-03-19

PROGRAMISTA GOLANG

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Opublikowano 1 miesiąc temu

Dla klienta z branży nowoczesnych technologii poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty Golang .

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w jednej z wymienionych technologii: Golang lub narzędzie Prometheus
  • Znajomość z zakresu sieci komputerowych, w szczególności protokołu SNMP, będzie istotnym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wykształcenie z kierunku Informatyka bądź pokrewnego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii

Zakres obowiązków:

  • Praca nad rozwojem rozwiązań monitorowania urządzeń i sieci komputerowych we współpracy z działem R&D
  • Wykorzystanie umiejętności w zakresie programowania w Golang oraz narzędzia Prometheus
  • Współpraca z zespołami R&D w celu rozwijania rozwiązań monitorowania wydajności
  • Wykorzystanie znajomości sieci komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem protokołu SNMP, w pracy nad monitorowaniem urządzeń i sieci
  • Aktywne uczestnictwo w zespole, współpraca z innymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy
  • Dodatkowe benefity, m.in. spotkania integracyjne, wewnętrzne konkursy firmowe, owocowe wtorki, słodkie czwartki i wiele więcej

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest całkowicie w formie zdalnej.
Wymiar godzin: Pełny etat.

Rekrutacja jest dwuetapowa.