Oferty pracy

2024-04-24

PROGRAMISTA .NET/C# – SENIOR

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Kraków
Opublikowano 2 tygodnie temu

Dla klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty .Net/C# seniora.

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w C# i dobra znajomość platformy Microsoft .NET (min. 4 lata doświadczenia)
  • Doświadczenie w programowaniu w Entity Framework, WCF (min. 4 lata doświadczenia)
  • Znajomość baz danych MS SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację

Zadania jakie będzie wykonywał programista:

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET
  • Udział wdrożeniach systemów WMS\ERP
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych
  • Doświadczenie w programowaniu WCF Data Service – znajomość: protokołu OData, serwisów REST
  • Doświadczenie w programowaniu WinForms
  • Doświadczenie w programowaniu Xamarin

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe
  • Szkolenia zewnętrzne

To oferujemy:

  • Wyjątkową atmosferę pracy i Zespół nietuzinkowych, kreatywnych osobowości
  • Możliwość nieustannego podnoszenia umiejętności w miarę pokonywania kolejnych wyzwań przy wsparciu członków
  • Zespołu i szkoleń zawodowych z najwyższej półki
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Możliwość pracy w formie zdalnej
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Lekcje języka angielskiego