Oferty pracy

2024-02-22

DEVELOPER

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydata na stanowisko Developera.

Główne zadania:

  • budowa rozwiązań wspierających pracę CRM
  • budowa integracji z udziałem narzędzi (SAS ESP, SAS ID, Kafka)
  • budowa martów (SAS DI, PLSQL)
  • budowa integracji modeli analitycznych.

Wymagania:

  • minimum. 3 lata doświadczenia w roli dewelopera
  • Bardzo dobra znajomość SQL (preferowane PLSQL)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi SAS (9.4 oraz Viya)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rozwoju narzędzi CRM
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Python, Kafka
  • Myślenie analityczne
  • Nastawienie na realizację celu.

Proponujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu UoP
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów
  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • praca hybrydowa – biuro w Warszawie w dogodnej lokalizacji.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej.
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.