Oferty pracy

2024-07-08

PROGRAMISTA .NET – REGULAR

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Łódź
Opublikowano 3 tygodnie temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Programista .Net.

Zakres obowiązków:

  • Praca nad projektami związanymi z rozwojem i utrzymaniem serwisu transakcyjnego banku w obszarze Przelewów oraz aplikacji do obsługi Klientów w placówkach i Call Center;
  • Rozwój części backendowej obszaru Przelewów, dbanie o architekturę projektu, branie udziału we wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu i innymi zespołami IT (devops, administratorzy, QA, Release management).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii backendowych .NET: webapi, background services;
  • Znajomość wzorców projektowych, zasady SOLID;
  • znajomość testów jednostkowych, integracyjnych;
  • Znajomość IIS; k8s;
  • Znajomość SQL w oparciu o MS SQL w tym Stored Procedures;
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA.

Mile widziane:

  • Znajomość budowania aplikacji hybrydowych (backend + frontend dla Web i Mobile);
  • WCF;
  • Znajomość narzędzi: TeamCity, powershell, jenkins, ansibleTypeScript, React, Vue, NodeJS;
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile;
  • Praca z testami automatycznymi E2E;
  • CI/CD, sposoby wdrażania aplikacji;
  • Zarządzanie aplikacją na wielu środowiskach.

Projekt:

  • Rozwijamy obszar przelewów w webowej i mobilnej aplikacji banku. Do naszego zgranego zespołu szukamy doświadczonego backendowca, który dobrze odnajduje się w pracy zespołowej, ma szeroką wiedzę techniczną, lubi podejmować inicjatywę;
  • Jako backend developer będziesz mógł implementować nowe funkcje naszych aplikacji, mając realny wpływ na to, czego ostatecznie używają miliony naszych klientów;
  • W naszym zespole jeżeli masz inicjatywę, pomysły, chcesz się rozwijać równolegle w innym kierunku – świetnie!
  • Wielu z nas pomaga w rozwoju testów automatycznych, czy rozwiązań z obszaru devops na nasze potrzeby.
  • Oprócz pracy na rzecz zespołu istnieje także realna możliwość współtworzenia rozwiązań, wyznaczania trendów, dla całej naszej 'fabryki IT’.

Proponujemy:

  • Pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Łodzi).
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.