Oferty pracy

2024-01-10

INŻYNIER CLOUD DEVOPS / ADMIN (ref.1)

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 4 miesiące temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Cloud / Devops..

DevOps Terraform to rola, osadzona w zespole CCoE odpowiedzialna za obszar operacyjny i zadania związane z budowaniem środowiska chmurowego, dostarczania wymaganych zasobów infrastruktury (dowolne usługi) oraz ich utrzymanie. Wszystkie usługi są „pisane kodem”, zaprojektowane procesy są zautomatyzowane a całość dostarczanych rozwiązań jest udokumentowana.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, utrzymanie i rozwój kodu infrastruktury zarówno w zakresie Landing Zone jak i kodu rozwiązań
  • projektowanie, imlementację i utrzymanie infrastruktury w chmurze przy użyciu Terraform
  • dostarczanie wydajnych i wysoko dostępnych rozwiązań w kontekście utraty danych bądź awarii poszczególnych komponentów chmury publicznej lub całych regionów
  • przełożenie wymagań projektowych na konkretne rozwiązania i usługi chmury publicznej

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 1 roczne doświadczenie w pracy jako DevOps Terraform lub na podobnym stanowisku
  •  potrafisz pisać skrypty do automatyzacji środowisk korzystając z języków takich jak Python, Bash, Go
  • rozumiesz standardy projektowania rozwiązań chmury publicznej ze względu na dostępność oraz utrzymanie, korzystając z standardów chmurowych, opisanych w dokumentacji Cloud Standards
  • posiadasz umiejętność pracy i znajomość usług w chmurze (Azure, Google Cloud)
  • znasz oraz rozumiesz dostępne usługi chmury publicznej w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania infrastrukturą przy użyciu Terraform
  • rozumiesz podstawowe koncepcje i praktyki DevOps
  • znasz oraz rozumiesz komponenty infrastruktury on-premises i wiesz, jak integrować usługi chmury publicznej ze środowiskami on-premises, w szczególności w warstwie sieciowej oraz funkcjonalnej (hybrydowe środowiska składowania danych, środowiska baz danych, archiwizacja danych i inne)
  • masz szeroką wiedzę o narzędziach, wykorzystywanych do automatyzacji procesu tworzenia wzorcowych środowisk, konfiguracji środowisk oraz automatyzacji wdrożeń aplikacji (np. Jenkins, Bitbucket, Azure DevOps, Terraform)
  • znasz język polski oraz angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Znajomość Terragrunt
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających zdobyte tytuły w obszarze Azure (np. AZ-103, AZ-104, AZ-303, AZ-304)
  • Znajomość: GitLab, Artifactory, Nexus, Prometheus, API. Packer.

Proponujemy:

  • Pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 000 pracowników,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Warszawie).
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.