Oferty pracy

2024-03-19

ACCOUNT MANAGER

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 1 miesiąc temu

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu spółki body leasingowej poszukujemy Account managera/ ki.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w branży HR/body leasing/IT
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie IT
  • Swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Determinacja w osiąganiu celów
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży HR/body leasing/IT
  • Wykształcenie wyższe

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu pozyskiwania nowych klientów dla spółki
  • Utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Praca w elastycznym środowisku w formie hybrydowej
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie oparte na wynikach

Mile widziane:

  • Dobra energia
  • Wysoka umiejętność wypowiadania się
  • Doświadczenie w sprzedaży, np. w rekrutacji, 1-2 lata doświadczenia w firmie outsourcingowej

Oferujemy:

  • Pracę w elastycznym środowisku w formie hybrydowej. Nasze biuro mieści się na zielonym Żoliborzu
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie oparte na wynikach
  • W ramach współpracy zapewniamy dedykowanego opiekuna, który wesprze Cię na każdym etapie, a dodatkowo gotową bazę klientów