Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-02-11

PROGRAMISTA X++

Aktualne
Full time, Kraków, Zdalnie
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko programisty X++

Zadania jakie będzie wykonywał programista:

  • Programowanie w Microsoft Dynamics AX 2009/2012,
  • Rozwój systemu Microsoft Dynamics AX u obecnych klientów,
  • Udział wdrożeniach systemów ERP/WMS,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Umiejętności samodzielnego programowania w X++ w środowisku AX 2009/2012,
  • Znajomości narzędzia Microsoft Dynamics AX 2009/2012 Debugger,
  • Podstawowa znajomość bazy danych MS SQL Server,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych (Windows CE, Xamarin),
  • Doświadczenie w programowaniu C#,
  • Doświadczenie w MS Dynamics 365 Finance & Operations.

Oferujemy:

  • Możliwość nieustannego podnoszenia umiejętności i szkoleń zawodowych z najwyższej półki,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft,
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft,
  • Stabilność zatrudnienia umowa o pracę lub umowa B2B (zapewniamy 26 dni urlopu),
  • Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport,
  • Lekcje języka angielskiego.

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie.

Cechy oferty pracy

StanowiskoJOBS

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Podziel się