Oferty pracy

2024-02-14

PROGRAMISTA TESTÓW AUTOMATYCZNYCH

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Programista testów automatycznych.

Jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu automatycznych testów UI
  • Wiesz czym jest proces SDLC i jaką rolę w nim pełni Tester
  • Znasz JavaScript / TypeScript, a SOLID, KISS, DRY nie są Ci obce
  • Znasz framework testowy Puppeteer / Playwright
  • Posiadasz umiejętność testowania REST/SOAP API
  • Relacyjne bazy danych nie są Ci obce i wiesz jak wyciągnąć z nich potrzebne dane
  • Możesz pochwalić się znajomością narzędzi do zarządzania testami (np. Azure Test Plans, XRay) i zadaniami (Azure Boards, Jira)
  • Umiesz zarządzać system wersji, np. GIT
  • Znasz dobre praktyki w procesie zapewnienia jakości, np.: Page Object Pattern.

Najważniejsze obowiązki obejmują:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie testów automatycznych dla aplikacji webowych,
  • Realizację testów eksploracyjnych w celu zidentyfikowania problemów z UX i użytecznością oprogramowania
  • Rozwój i współtworzenie procesu zapewnienia jakości w ramach zespołu,
  • Wspieranie zespołu w cyklicznych przeglądach kodu,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testów do zaprojektowanych rozwiązań,
  • Zarządzanie środowiskami do testów automatycznych,
  • Przygotowywanie danych testowych, mock’ów, raportów,
  • Bycie zaangażowanym członkiem zespołu SCRUMowego

Z jakimi technologiami i narzędziami się u nas spotkasz:

  • Development: JavaScript / TypeScript, Playwright, React
  • Komunikacja: SOAP, REST
  • Kontrola wersji: Git – Atlassian Bitbucket / Azure Repos
  • CI/CD: PowerShell, TeamCity, Artifactory
  • Środowiska: Windows Server
  • Bazy Danych: Microsoft SQL Server
  • Narzędzia: SoapUI, Postman, Swagger, Splunk
  • Zarządzanie projektami i dokumentacją: JIRA, Confluence

Proponujemy:

  • Pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Warszawie).
Wymiar godzin: Pełny etat.

Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.