Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-04-10

PROGRAMISTA INFORMATICA POWER CENTER – JUNIOR

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 3 tygodnie temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty Informatica Power Center juniora .

Wymagania:

  • doświadczenie z zakresu implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center (IPC) lub Informatica Cloud
  • doświadczenie z zakresu programowania hurtowni danych
  • dobra znajomość SQL
  • samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie
  • umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
  • zdolność do pracy pod presją czasu, w tym umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • projektowanie zmian w systemach informatycznych opartych o technologie Informatica
  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • realizacja działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach ekstraktowanych do hurtowni danych
  • wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej
  • przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji
  • testowanie rozwiązań informatycznych.- współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu

Mile widziane:

  • praktyczne doświadczenie z zakresu programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych
  • znajomość technologii Snowflake i bazy danych Oracle
  • umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym
  • znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań raportowo-analitycznych w oparciu o platformę BI
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE
  • doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej

Proponujemy:

  • Pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest w formie hybrydowej – raz na dwa tygodnie pracy spotkasz się w biurze z zespołem (siedziba w Warszawie).
Wymiar godzin: Pełny etat.

Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.

Cechy oferty pracy

StanowiskoJOBS

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Podziel się