Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2024-02-22

MANAGER HURTOWNI DANYCH

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydata na stanowisko Manager Hurtowni Danych.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołami (SCRUM), optymalizacja procesów wytwórczych związanych z rozwojem i utrzymaniem Hurtowni Danych i środowiska /narzędzi BI
  •  Współpraca z Partnerami Biznesowymi, budowanie relacji i zaufania. Wysokopoziomowa analiza potrzeb i wypracowanie docelowych rozwiązań
  • Rozwój i utrzymanie katalogu produktów HD/BI
  •  Monitorowanie postępów prac i budżetu, bieżąca analiza wykonania planu, stały dialog ze Sponsorami, Głównymi Właścicielami i Klientami Biznesowymi
  •  Współpraca z zespołami developerskimi, biznesowymi i technologicznymi w celu optymalizacji procesu dostarczania rozwiązań HD/BI
  •  Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (m.in. uzgadnianie zakresu zleceń, negocjacje). Ocena, odbiór i rozliczanie dostarczanych funkcjonalności
  • Monitorowanie i kontrola jakości i terminowości prac związanych z utrzymaniem (BaU) i obsługą błędów (BugFix) w zakresie rozwijanych narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  •  Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu różnorodnymi zespołami lub złożonymi projektami
  •  Doświadczenie w pracy nad rozwojem Hurtowni Danych i narzędzi BI w zakresie pełnego cyklu życia produktu
  •  Znajomość narzędzi SAS i baz danych Oracle
  •  Znajomość metodyk zwinnych (SCRUM) w zarządzaniu zespołami i projektami, potwierdzona certyfikatami.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu UoP
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów
  • szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • praca hybrydowa – biuro w Warszawie w dogodnej lokalizacji.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej.
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.

Cechy oferty pracy

StanowiskoJOBS

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Podziel się