Oferty pracy

Zarządzanie cudzymi kompetencjami obliguje nas do stałego podnoszenia poziomu jakości własnych usług. Wyzwania są naszą pasją.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

2023-01-11

PROGRAMISTA WEB

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 3 tygodnie temu

Szukamy super człowieka do zespołu SCRUMowego, a konkretniej Programisty WEB

Zakres obowiązków:

  •  Development zarówno frontend’u jak i backend’u, CI/CD (Fullstack),
  •  Realizacja zadań związanych z rozwojem systemów, w szczególności tworzenie nowych rozwiązań wspierających bieżącą pracę biznesu,
  • Współpraca z biznesem, DevOps’ami, administratorami systemów centralnych
  •  Wsparcie w rozwoju i utrzymywaniu systemów.

 Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w roli Fullstack .NET dewelopera,
  •  Znajomość Angular 9+, .NET, C#, Docker, MS SQL,
  •  Znajomość GIT, TeamCity, Ansible,
  • Umiejętności w pisaniu testów jednostkowych i automatycznych.

 Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość Kubernetes, Azure,
  • Znajomość Redis, PowerShell, Grafana,
  • Doświadczenie przy rozwoju systemów wymagających dużej niezawodności, skalowalności.

Organizacja prac w zespole:

  • Nowy zespół, docelowo pracujący w modelu SCRUM w dwutygodniowych SPRINTach,
  • Zadania w ramach SPRINTów są rozdzielane przez samych deweloperów,
  •  Rozliczamy się z zadań w postaci prezentacji na Podsumowaniu SPRINTu,
  •  Korzystamy z takich narzędzi jak: Visual Studio, ReSharper, Rider, WebStorm, Kendo/Telerik, Jira, Confluence,
  • Warto do nas dołączyć gdyż jesteśmy niezależnym zespołem który ma duży wpływ na to jakich technologii używamy i jak wygląda finalna architektura systemów które tworzymy.
    Mamy w swoim obszarze osoby w roli DevOps więc wspólnie jesteśmy w stanie rozwijać i wdrażać rozwiązania na produkcję.

 Projekty/inicjatywy/szanse rozwojowe/wyzwania

  • Przygotowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę biznesu,
  •  Nowy zespół, realny wpływa na przygotowywane produkty,
  •  Praca w naszych zespole daje możliwość rozwoju w roli FullStack dewelopera gdyż mamy zadania i z front’u (Angular) i backend’u (.NET 6.0, Docker, Kubernetes) jak i CI/CD (TeamCity, Ansible),
  •  Praca w naszym zespole jest wyzwaniem w obszarze merytorycznym (Inwestycje na Giełdzie) jak i pracy przy wielu systemach.

Klient:

  • Ogromne IT (około 1500 osób),
  • Współpraca na lata – jeśli stawiasz na rozwój to to jest idealne miejsce,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Panuje atmosfera na tyle luźna na ile to możliwe, bez niepotrzebnej presji, brak terminów “na wczoraj”, duży szacunek do work- life balance.

Rekrutacja jest jednoetapowa a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV
Współpraca przewidziana jest w formie hybrydowej – na dwa tygodnie pracy spotkasz się jeden raz w biurze z Zespołem (siedziba w Warszawie, w bardzo dogodnej lokalizacji)
Wymiar godzin: Pełny etat
Finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy

Podziel się