Oferty pracy

2024-02-21

KIEROWNIK PROJEKTU IT

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika projektu IT.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami, preferowane doświadczenie w projektach związanych z bankowością oraz projektach w zakresie infrastruktury IT
  • Wiedza ogólna z obszaru infrastruktury oraz utrzymania aplikacji i systemów, pozwalająca na swobodne poruszanie w ramach projektów z tego zakresu
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów i zastosowania ich w praktyce, zarówno metodyk Waterfall oraz Agile
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz doskonałe zdolności organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, w szczególności zespołem z różnych obszarów IT i biznesu (zespół cross-organizacyjny)
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie organizacją projektu, w tym koordynowanie spotkań i ich dokumentowanie
  • Zarządzanie zadaniami, priorytetami wewnątrz zespołu
  • Zarządzanie czasem, zakresem, budżetem w całym cyklu życia projektu
  • Kontrola harmonogramu projektu
  • Kontrola realizacji budżetu
  • Wspieranie i motywowanie zespołu projektowego
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów związanych z prowadzonymi projektami
  • Rekomendacje działań usprawniających i poprawiających efektywność
  • Raportowanie statusu na komitetach sterujących i spotkaniach statusowych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, dostawcami, integratorami w ramach prowadzonych projektów
  • Podejmowanie działań zaradczych w sytuacjach wykrycia możliwych blokerów i ryzyk projektowych
  • Udział w testach systemów IT w zakresie wdrażanych zmian
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie prowadzonych projektów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami migracyjnymi z zakresu systemy operacyjne, storage, backup, sieć, baz danych, data center
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu chmury prywatnej, kubernetes, chmury publicznej oraz AI.

Proponujemy:

  • pracę w banku, który posiada jeden z największych działów IT w Polsce – ok. 1 500 pracowników,
  • stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę,
  • okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance.

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.
Współpraca jest w formie hybrydowej (siedziba w Warszawie).
Wymiar godzin: Pełny etat.
Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.